جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

توری فرنگی

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceچشمهوزنطولعرضضخامت مفتولتخلیهBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_thickness-of-wire
توری فرنگی2,660,000 ریال
1-%d9%88-1-2-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%86-%db%8c%d8%a7-4-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%b17-kg0-85-mm
توری فرنگی3,260,000 ریال
1-%d9%88-1-2-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%86-%db%8c%d8%a7-4-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%b19-kg0-85-mm
توری فرنگی3,660,000 ریال
1-%d9%88-1-2-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%86-%db%8c%d8%a7-4-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%b111-kg0-85-mm

توضیحات بیشتر

توری فرنگی

یکی از ابزارهای پر استفاده در کشاورزی، توری فرنگی می باشد. این نوع توری ها دارای انواع مختلفی بوده و به دلیل داشتن مقاومت بالا و استحکام زیاد می توان از آن ها در جاهای بسیاری استفاده کرد. این نوع در واقع از شبکه های فلزی به صورت شش ضلعی تشکیل شده اند که این شبکه های فلزی شش ضلعی، چشمه نامیده می شوند.

کشاورزان از جمله کسانی هستند که مشتریان پر و پا قرص این فنس ها می باشند. زیرا آن ها با استفاده از توری فرنگی می توانند اطراف باغچه های خود را برای جلوگیری از ورود مرغ و مانند آن محصور کنند. همچنین این توری ها در صنعت مرغداری نیز کاربرد دارد.

این نوع دارای مقاومت و استحکام خوبی بوده و می تواند در حصار کشی اطراف باغ ها، زمین ها و …. به کار رود. یکی دیگر از دلایل کاربرد زیاد این توری ها به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای این نوع توری می‌باشد. بدین ترتیب استفاده کردن از این ها از نظر اقتصادی نیز می تواند برای مصرف کننده مقرون به صرفه باشد.

توری فرنگی

تاریخچه استفاده

حفاظت از زمین های کشاورزی و مشخص کردن محدوده آن از زمان های گذشته در بین مردم رایج بوده است. مردم ابتدا با استفاده از بوته درختان خاردار دور زمین خود را حصار کشی می کردند. اگر چه با این کار آن ها می توانستند محدوده زمین خود را مشخص کنند اما این نوع حصار کشی از مقاومت و امنیت مناسبی برخوردار نبود بنابر این به مرور زمان که تکنولوژی پیشرفت نموده در این زمینه نیز نو آوری های زیادی از سوی صنایع و افراد مختلف صورت می گیرد از فنس و گابیون گرفته تا سایر فنس ها و … به مرور توانستند مشکلات زیادی را در این زمینه حل کنند.

توری چیست و انواع توری کدامند؟

به طور کلی توری ها برای حصار کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما دارای انواع مختلفی بوده که در ادامه برای شما بیان می کنیم.

 1. توری پرسی
 2. توری حصاری
 3. توری فرنگی
 4. توری گابیون
 5. توری جوشی
 6. توری مرغی

خرید توری فرنگی

توری فرنگی در چه جاهایی کاربرد دارد؟

در ابتدای مطلب به برخی از کاربردهای این محصول در صنعت کشاورزی اشاره کردیم. اما این فنس ها با توجه به خاصیت و ویژگی منحصر به فردی که دارد، می تواند بیشتر از این موارد کاربرد داشته باشد. همان طور که می دانید مهم ترین علت استفاده از این محصول در بحث حصار کشی است.

از دیگر کاربردهای که اشاره نکردیم می توان به کاربرد آن در صنعت ساختمان سازی، در مجسمه سازی و همچنین استفاده از آن در سقف سوله ها اشاره نمود. همچنین برای این که محدوده یک زمین را مشخص کنند از این محصول به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد بیشتر از سایر انواع توری ها استفاده می شود. حتی در حصار کشی محوطه های ورزشی نیز دیده شده است که از این فنس ها استفاده می کنند.

تفاوت توری فرنگی و توری مرغی در چیست؟

این محصول و توری مرغی شباهت های بسیار زیادی به یکدیگر دارند. به همین دلیل ممکن است بسیاری از کاربران در زمان خرید این دو را با هم اشتباه بگیرند. از این گذشته با توجه به اینکه این دو نوع فنس از نظر کاربر با یکدیگر تفاوت دارند، از این رو لازم است تا با تبیین تفاوت های میان این دو امکان انتخاب محصول بهتر را برای کاربران فراهم آوریم. اصلی ترین تفاوت میان این دو در استحکام چشمه ها و مفتول های مورد استفاده برای ساخت این دو است. نوع فرنگی به نسبت نوع مرغی با مفتول های محکم تر و مقاوم تری ساخته و تولی می شود و برای موارد سنگین تری می توان از این نوع فنس استفاده کرد.

البته با مطالعه این مقاله درک خواهید کرد که این دو محصول در کاربرد نیز با نوع مرغی تفاوت هایی دارد. از این رو در زمان خرید به این موضوع دقت کرده و متناسب با نیازی که دارید، دست روی محصول درست بگذارید.

انواع توری فرنگی

این محصول نیز مانند سایر انواع فنس ها در شرایط مختلفی تهیه و تولید می شود. این محصول را می توانید در دو نوع زیر در اختیار داشته باشید:

 • گالوانیزه گرم: این محصول در شرایط گرم تولید می شود. با توجه به شرایط تولید شاهد مقاومت و استحکام بیشتری در این محصول هستیم. از این رو بهتر است برای مواردی که نیاز به مقاومت بالاتری دارد، از انواع گالوانیزه کرم استفاده نمایید.
 • گالوانیزه سرد: در شرایط سرد تولید می شود. این محصول نسبت به توری گالوانیزه کرم کیفیت و استحکام پایین تری داشته باشد.

توری فرنگی در واقعی محصولی بینابین توری مرغی و توری گابیون است. از این رو برای کاربردهای بینابینی نیز باید از آن استفاده نمود.

قیمت توری فرنگی

ویژگی های توری فرنگی چیست؟

به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، بیشتر از سایر انواع حصارها مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم.

 1. می تواند در کنار زیبایی که دارد از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین قیمت آن نسبت به دیگر موارد مشابه به صرفه تر و کارایی آن بهتر و بیشتر است.
 2. برای حصار کشی ها معمولا استفاده از این حصار از محبوبیت بالایی برخوردار است و تقاضای تولید این نوع از سوی مشتریان بیشتر است.
 3. در دو نوع چشمه درشت و چشمه ریز در بازار موجود است. بنابر این با توجه به نیاز تان می توانید هر کدام را که خواستید تهیه نمایید.
 4. از اندازه استانداردی پیروی می کند.
 5. یکی دیگر از ویژگی های برتر توری فرنگی این است که در برابر رطوبت از مقاومت خوبی برخوردار می باشد.

قیمت گذاری توری فرنگی چگونه است؟

در قیمت این محصول خیلی عوامل می توانند دخیل باشند از اندازه چشمه توری گرفته تا وزن طاقه آن یا نوع گالوانیزه و عرض آن و همچنین تعدادی که مشتری سفارش می‌دهد، از عواملی هستند که در تعیین قیمت تأثیر گذار می‌باشند. برای اطلاع از قیمت دقیق توری فرنگی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کنند.

3 رتبه برتر