جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

توری فرنگی

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceچشمهوزنطولعرضضخامت مفتولتخلیهBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_thickness-of-wire
توری فرنگی2,390,000 ریال
1-%d9%88-1-2-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%86-%db%8c%d8%a7-4-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%b17-kg0-85-mm
توری فرنگی3,100,000 ریال
1-%d9%88-1-2-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%86-%db%8c%d8%a7-4-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%b19-kg0-85-mm
توری فرنگی3,600,000 ریال
1-%d9%88-1-2-%d8%a7%db%8c%d9%86%da%86-%db%8c%d8%a7-4-%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%85%d8%aa%d8%b111-kg0-85-mm

توضیحات بیشتر

توری فرنگی

توری فرنگی یکی از ابزارهای پر استفاده در کشاورزی می باشد. این نوع توری ها دارای انواع مختلفی بوده و به دلیل داشتن مقاومت بالا و استحکام زیاد می توان از آن ها در جاهای بسیاری استفاده کرد. توری فرنگی در واقع از شبکه های فلزی به صورت شش ضلعی تشکیل شده اند که این شبکه های فلزی شش ضلعی، چشمه نامیده می شوند. کشاورزان از جمله کسانی هستند که مشتریان پر و پا قرص این توری ها می باشند. زیرا آن ها با استفاده از توری فرنگی می توانند اطراف باغچه های خود را برای جلوگیری از ورود مرغ و مانند آن محصور کنند. همچنین این توری ها در صنعت مرغداری نیز کاربرد دارد. این نوع دارای مقاومت و استحکام خوبی بوده و می تواند در حصار کشی اطراف باغ ها، زمین ها و …. به کار رود. یکی دیگر از دلایل کاربرد زیاد این توری ها به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای این نوع توری می‌باشد. بدین ترتیب استفاده کردن از این ها از نظر اقتصادی نیز می تواند برای مصرف کننده مقرون به صرفه باشد.

توری فرنگی

تاریخچه استفاده از توری فرنگی

حفاظت از زمین های کشاورزی و مشخص کردن محدوده آن از زمان های گذشته در بین مردم رایج بوده است. مردم ابتدا با استفاده از بوته درختان خاردار دور زمین خود را حصار کشی می کردند. اگر چه با این کار آن ها می توانستند محدوده زمین خود را مشخص کنند اما این نوع حصار کشی از مقاومت و امنیت مناسبی برخوردار نبود بنابر این به مرور زمان که تکنولوژی پیشرفت نموده در این زمینه نیز نو آوری های زیادی از سوی صنایع و افراد مختلف صورت می گیرد از فنس و گابیون گرفته تا توری فرنگی و … به مرور توانستند مشکلات زیادی را در این زمینه حل کنند.

توری چیست و انواع توری کدامند؟

به طور کلی توری ها برای حصار کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما فنس ها دارای انواع مختلفی بوده که در ادامه برای شما بیان می کنیم.

۱- توری پرسی
۲- توری حصاری
۳- توری فرنگی
۴- توری گابیون
۵- توری جوشی
۶- توری مرغی

خرید توری فرنگی

توضیح مختصری در مورد انواع توری ها

توری گابیون : این نوع که در چشمه های ۱۰×۸ و ۸×۶ ساخته می‌شوند در ارتفاع ۱ تا ۴ متر موجود هستند و در ساخت آنها با توجه به نیاز مشتری تولید کننده از مفتول های ۲ و ۲٫۵ یا ۳ میلی متری استفاده می کند.

توری پرسی: این نوع در چشمه های مختلفی مثلاً از ۲ سانتی متر تا ۶٫۵ سانتی متر با توجه به نیاز مشتری می تواند تولید شود همچنین برای تولید توری پرسی مشتری می تواند سفارش تولید آن با گالوانیزه یا آهن را بدهد.

توری جوشی : این نوع با مفتول های ۲، ۳، ۶ و ۸ میلیمتری و در چشمه های ۵ تا ۴۰ می تواند تولید شود.

توری حصاری : این نوع می توانند در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی داشته باشند و از استاندارد بالایی در ساخت آن ها استفاده شده است.

توری مرغی: این نوع که با پوشش گونی در بازار وجود دارد؛ و در ارتفاع ۹۰ تا ۱۲۰ تولید می شود.

توری فرنگی: این نوع در طاقه های ۲۰ متری و با بافت ۶ ضلعی تولید می شوند. همچنین چشمه این نوع می تواند ۴ یا ۵ سانتی باشد. این نوع از جمله توری است که به دلیل کیفیت بالا و مقاومت خوبی که دارد علی الخصوص در مقابل رطوبت و … می تواند در خیلی از موارد استفاده شود. از جمله کاربرد های آن می توان به استفاده از آن در حصار کشی دور باغ، مشخص کردن محوطه زمین، حصار دور باغچه، مرغداری، و مانند آن اشاره کرد.

توری فرنگی در چه جاهایی کاربرد دارد؟

در ابتدای مطلب به برخی از کاربردهای این محصول در صنعت کشاورزی اشاره کردیم. اما این فنس ها با توجه به خاصیت و ویژگی منحصر به فردی که دارد، می تواند بیشتر از این موارد کاربرد داشته باشد. همان طور که می دانید مهم ترین علت استفاده از این محصول در بحث حصار کشی است. از دیگر کاربردهای توری فرنگی که اشاره نکردیم می توان به کاربرد آن در صنعت ساختمان سازی، در مجسمه سازی و همچنین استفاده از آن در سقف سوله ها اشاره نمود. همچنین برای این که محدوده یک زمین را مشخص کنند از این محصول به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد بیشتر از سایر انواع توری ها استفاده می شود. حتی در حصار کشی محوطه های ورزشی نیز دیده شده است که از این فنس ها استفاده می کنند.

قیمت توری فرنگی

ویژگی های توری فرنگی چیست؟

به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، بیشتر از سایر انواع حصارها مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم.

۱- می تواند در کنار زیبایی که دارد از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین قیمت آن نسبت به دیگر موارد مشابه به صرفه تر و کارایی آن بهتر و بیشتر است.

۲- برای حصار کشی ها معمولا استفاده از این حصار از محبوبیت بالایی برخوردار است و تقاضای تولید این نوع از سوی مشتریان بیشتر است.

۳-در دو نوع چشمه درشت و چشمه ریز در بازار موجود است. بنابر این با توجه به نیاز تان می توانید هر کدام را که خواستید تهیه نمایید.

۴- از اندازه استانداردی پیروی می کند. 

۵- یکی دیگر از ویژگی های برتر توری فرنگی این است که در برابر رطوبت از مقاومت خوبی برخوردار می باشد.

قیمت گذاری توری فرنگی چگونه است؟

در قیمت این محصول خیلی عوامل می توانند دخیل باشند از اندازه چشمه توری گرفته تا وزن طاقه آن یا نوع گالوانیزه و عرض آن و همچنین تعدادی که مشتری سفارش می‌دهد، از عواملی هستند که در تعیین قیمت توری فرنگی تأثیر گذار می‌باشند. برای اطلاع از قیمت دقیق توری فرنگی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کنند.

3 رتبه برتر