جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

توری مرغی

جدول قیمت و مشخصات

توری مرغی

NamePriceچشمهوزنطولعرضضخامت مفتولتخلیهBuyhf:att:pa_areahf:att:pa_sheet-weight
توری مرغی ایرانی2,131,000 ریال
54-%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a8%d8%b95-5-kg
توری مرغی ایرانی2,390,000 ریال
54-%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a8%d8%b97-kg
توری مرغی ایرانی2,790,000 ریال
54-%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a8%d8%b97-5-kg

توری فنچی

NamePriceطولعرضضخامت مفتولتخلیهBuyhf:att:pa_areahf:att:pa_thickness-of-wire
توری فنچی15,000,000 ریال
27-%d9%85%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a8%d8%b91-mm

توری مرغی؛ قیمت، خرید و فروش

استفاده از مصالح خوب و درجه یک در ساختمان اهمیت بسیاری دارد. استفاده از ابزارها و لوازم جزئی نقشی کاربردی و پر اهمیت در نگهداری مصالح دارند. یکی از این موارد توری مرغی و انواع آن می باشد.

آشنایی با نحوه خرید توری مرغی

به مفتول یا سیم های در هم بافته شده که عموما شکل های هندسی مربع، مستطیل و شش ضلعی هستند، توری مرغی گفته می باشد. انواع مختلف توری فلزی برای مصارفی همچون حصار کشی، فنس، رابیتس، نگه دارنده، قفس، ساختمان سازی، مصارف کشاورزی، نجاری، مجسمه سازی و… می باشد.این محصول از پر کاربردترین تورهای فلزی در صنعت ساختمان سازی و …می باشد که با توجه به نوع کاربردی آن، انواع و جنس مشخصه این محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع به صورت بافت های منظم هندسی مفتول در اندازه چشمه و جنس گالوانیزه و آهن می باشد. این محصول پر کاربرد در صنعت ساختمان و نگهداری حیوانات و … به صورت رول هایی با طول ۴۵ متر و اندازه عرض های مختلف در دو جنس ایرانی و چینی در بازار عرضه می گردد. ضخامت و ظرافت توری مرغی نحوه کارکرد آن را در مصارف مختلف مشخص می نماید. انتخاب مناسب نقش موثری در استحکام و ظرافت بناهای ساختمانی دارد.

توری مرغی

کاربرد توری مرغی

از جمله کاربرد های مهم این محصول در صنایع مختلف می توان به مواردی همچون ساخت قفس پرندگان، آرماتور بندی مجسمه سازی، محافظت از گیاهان، حصار کشی مزارع، گچ کاری و … اشاره نمود. عمده مصرف مهم توری مرغی با توجه به نوع ضخامت آن در صنایع ساختمان سازی می باشد که مهم ترین آنها موارد زیر می باشد:

 • ساخت سقف سوله
 • نگهداری دور ستون و نگهدارنده پشم شیشه در عایق های ساختمانی
 • نقش نگه دارندگی در دیوار های سیمانی، حصارکشی موقت و گچ کاری
 • جان پناه (با ضخامت بالا)
 • نگهدارنده سقف های شیروانی

و…. می باشد. انواع آن در دو نوع گالوانیزه سرد و گرم با تولید کشورهایی همچون ایران و چین ساخته و عرضه می گردد. بهترین نوع آن از نوع گالوانیزه گرم و سنگین در مصارف ساختمانی می باشد. که در ادامه به توضیح مشخصات فنی و کاربردی آن خواهیم پرداخت.

قیمت توری مرغی

با توجه به نوع مصرف آن دارای انواع مختلفی از نظر کشور سازنده، اندازه چشمه، گالوانیزه سرد و گرم، سبک و سنگین می باشد که به شرح زیر است:

۱- توری مرغی ایرانی : این نوع از مرغوب ترین توری ها می باشد. ساخت این فنس به صورت توری گالوانیزه سرد و گرم ساخته شده و در انواع سبک و سنگین با مشخصات زیر عرضه می گردد:

مشخصات فنی:

 • ۴۵ متر طول رول
 • عرض های ۹۰ سانت و ۱۲۰ سانت و ۱۵۰ سانت
 • وزن رول ها: ۶ تا ۱۴ و کیلوگرمی
 • ابعاد (چشمه): ۱-۳٫۴-۲-۲٫۵ اینچی
 • ضخامت: ۲۴-۲۵-۲۲-تا ۴۲ میلیمتر
 • عرض: ۹۰cm – ۱۰۰ cm – ۱۲۰ cm – ۱۵۰ cm – ۱۸۰ cm

توری مرغی

۲-توری چینی : یکی از محصولاتی که در بازار ایران با قیمت های مقرون به صرفه ای نیز عرضه می شود، توری مرغی چینی است. نوع چینی با استفاده از روش گالوانیزه سرد تولید شده و ماندگاری بسیار کمی دارد. وزن این محصول نیز به نسبت موارد مشابه بسیار کمتر است.

مشخصات فنی :

 • طول رول: ۴۵ متر طول
 • عرض: ۹۰ سانتیمتر و ۱۲۰ سانتیمتر
 • وزن هر رول: رول ۹۰ سانتیمتری = ۵ تا ۶ Kg
 • رول ۱۲۰ سانتیمتری = ۶ تا ۸ Kg
 • چشمه (ابعاد): ۱٫۲، ۳٫۴ اینچ (۲ و ۱٫۷۵ سانتی)
 • ضخامت سیم: ۲۴ و ۲۲
 • عرض : ۹۰cm – ۱۰۰ cm – ۱۲۰ cm – ۱۵۰ cm – ۱۸۰ cm

نحوه ساخت توری مرغی و اهمیت آن

لازم دانستیم تا نکاتی را درباره نحوه ساخت نیز با شما در میان بگذاریم. با توجه به اینکه نحوه ساخت این محصول می تواند تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت آن نیز به جا بگذارد، از همین رو لازم است تا خریداران محترم حتما درباره این موضوع نیز اطلاعات کافی داشته باشند. توری مرغی در صنعت به صورت کلی به دو روش ساخته و تولید می شود. روش اول با استفاده از دستگاه های مخصوص و به صورت اتوماتیک است و روش دوم تولید این محصول نیز به صورت دستی است. هر یک از این روش های تولید شرایط خاص خود را داشته و اهمیت خاص خود را نیز دارند.

در تولید خودکار توری مرغی تمام فرآیندهای تولید توسط دستگاه های مخصوص صورت می پذیرد. در این روش کیفیت نهایی محصول مورد نظر بسیار بهتر و عالی تر خواهد شد. امکان اشتباه در آن بسیار کمتر است و همچنین کاربران در نهایت می توانند محصولی با کیفیت بالاتر و البته زیباتر در اختیار داشته باشند. در تولید دستی ممکن است چالش های زیادی پیش رو باشد. نا منظم شدن چشمه ها و کاهش کیفیت و ایمنی از اصلی ترین معایب این روش تولید است. با در نظر گرفتن این شرایط باید در زمان خرید حتما به نحوه تولید توری مرغی نیز دقت کافی داشته باشید.

در روش تولید اتوماتیک از دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم استفاده می شود. نوع گالوانیزه گرم معمولا کیفیت بسیار بهتری داشته و ماندگاری بیشتری نیز دارد.

مزایای توری مرغی ایرانی

نوع ایرانی با توجه به ساخت و جنس گالوانیزه گرم آن از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار است. این نوع توری ها دوام بیشتری در برابر رطوبت و گرما داشته و می توانند تا ۴۰ نیز کارایی داشته باشند. همانطور که گفته شد این توری ها در جنس، اندازه، طول چشمه و … متفاوتی ساخته شده و جهت مصارف گوناگون در ساختمان سازی و موارد دیگر به کار گرفته می شود. محصول ایرانی نیاز به مراقبت، رنگ و … ندارد و قیمت بالای آن نسبت به مدل چینی اش به دلیل دوام بالا و پایداری و استحکام در سازه های فلزی، نگهدانده سقف، ستون، گچ کاری، جان پناه و … است. از جمله مشخصات را می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. وزن بالاتر نسبت به نوع چینی
 2. مناسب برای کارهای ساختمانی
 3. مناسب برای کارهای بلند مدت، محیط اسیدی و مرطوب
 4. خوردگی کمتر
 5. کشش بهتری دارد
 6. حالت ساختاری خود را با گذشت زمان از دست نداده و به اصطلاح شکم نمی دهد

چشمه های متداول و رایج در ابعاد ۲٫۱-۴٫۳ و ۱* ۱٫۵ می باشد. پرمصرف ترین نوع آن نیز با ابعاد چشمه ۳٫۴ می باشد که به علت بافت ظریف به آن توری فنچی می گویند.با شناخت انواع توری های مرغی بهترین آن برای کار خود برگزینید.

خرید توری مرغی

با شناخت انواع توری مرغی و نوع آن می توان با توجه به نوع کاربردی آن بهترین جنس و ضخامت را برای فونداسیون سقف، سقف کاذب، نگهدارنده کاشی و گچ کاری، ستون، استفاده از آن به عنوان نگه دارنده بتون، محافظ ستون، شیروانی و انواع سقف و دیوار استفاده نمود. با انتخاب نوع مناسب محکم ترین بنا ها با ظرافت و ساخت اصولی پی ریزی و بنا نهاده می شوند.

یک جزء کوچک اما پر اهمیت در ساخت سازه های ساختمانی و مصارف بسیار و متنوعی همچون دور کردن حیوانات موذی، حصارکشی دائمی برای مزرعه یا ورزشگاه، نگهداری حیوانات اهلی و وحشی، محافظت از گیاهان و … می باشد. توری مرغی زیر شاخه توری فلزی بوده و بهترین نوع آن گالوانیزه گرم می باشد که ساخت و کشور ایران بوده و با توجه به شرایط اقلیمی ایران طراحی و ساخته شده است. گالوانیزه گرم دوام بالاتری در برابر آب و هوای مرطوب در شمال، آب و هوای خشک در کویر و … داشته و به آسانی پوسیده یا خراب نمی شود.

اندازه چشمه، ضخامت و طول و عرض آن را با توجه به نوع کاربرد آن در ساختمان بر می گزینند و مورد استفاده قرار می دهند. انتخاب مناسب بر عهده یک کارشناس متخصص و یا مهندس پروژه می باشد. برای خرید توری مرغی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش فروش شما را راهنمایی نمایند.

 

3 رتبه برتر