جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

توری مش

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceسایز میلگردطولعرضتخلیهBuyhf:att:pa_weighthf:att:pa_areahf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_rebar-size
توری مش 10 آجدار206,500 ریال
200600-cm10-mm
توری مش 12 آجدار209,500 ریال
200600-cm12-mm
توری مش 8 آجدار210,500 ریال
200600-cm8-mm
توری مش 14 آجدار212,500 ریال
200600-cm14-mm
توری مش 6 ساده214,500 ریال
200600-cm6-mm
توری مش 6 آجدار217,500 ریال
200600-cm6-mm

جدول وزنی توری مش سنگین

سایز میلگرد چشمه وزن هر متر مربع وزن هر برگ
۶ ساده و آجدار ۱۰ * ۱۰ ۴٫۷ کیلو ۵۶٫۱ کیلو
۶ ساده و آجدار ۱۵ * ۱۵ ۳٫۲ کیلو ۳۸ کیلو
۶ ساده و آجدار ۲۰ * ۲۰ ۲٫۴ کیلو ۲۸٫۵ کیلو
۶ ساده و آجدار ۲۵ * ۲۵ ۱٫۹ کیلو ۲۲٫۵ کیلو
۶ ساده و آجدار ۳۰ * ۳۰ ۱٫۶ کیلو ۱۹ کیلو
۸ ساده و آجدار ۱۰ * ۱۰ ۸٫۴ کیلو ۹۹٫۸ کیلو
۸ ساده و آجدار ۱۵ * ۱۵ ۵٫۶ کیلو ۶۶٫۶ کیلو
۸ ساده و آجدار ۲۰ * ۲۰ ۴٫۲ کیلو ۵۰ کیلو
۸ ساده و آجدار ۲۵ * ۲۵ ۳٫۴ کیلو ۴۰ کیلو
۸ ساده و آجدار ۳۰ * ۳۰ ۲٫۸ کیلو ۳۳٫۳ کیلو
۱۰ ساده و آجدار ۱۰ * ۱۰ ۱۳ کیلو ۱۵۶ کیلو
۱۰ ساده و آجدار ۱۵ * ۱۵ ۸٫۷ کیلو ۱۰۴ کیلو
۱۰ ساده و آجدار ۲۰ * ۲۰ ۶٫۵ کیلو ۷۸ کیلو
۱۰ ساده و آجدار ۲۵ * ۲۵ ۵٫۲ کیلو ۶۲٫۵ کیلو
۱۰ ساده و آجدار ۳۰ * ۳۰ ۴٫۴ کیلو ۵۲ کیلو
۱۲ ساده و آجدار ۱۰ * ۱۰ ۱۸٫۸ کیلو ۲۲۴٫۶ کیلو
۱۲ ساده و آجدار ۱۵ * ۱۵ ۱۲٫۵ کیلو ۱۴۹٫۸ کیلو
۱۲ ساده و آجدار ۲۰ * ۲۰ ۹٫۴ کیلو ۱۱۲٫۴ کیلو
۱۲ ساده و آجدار ۲۵ * ۲۵ ۷٫۵ کیلو ۹۰ کیلو
۱۲ ساده و آجدار ۳۰ * ۳۰ ۶٫۳ کیلو ۷۵ کیلو
۱۴ ساده و آجدار ۱۰ *۱۰ ۲۵٫۵ کیلو ۳۰۵٫۷ کیلو
۱۴ ساده و آجدار ۱۵ * ۱۵ ۱۷ کیلو ۲۰۳٫۸ کیلو
۱۴ ساده و آجدار ۲۰ * ۲۰ ۱۲٫۸ کیلو ۱۵۲٫۸ کیلو
۱۴ ساده و آجدار ۲۵ * ۲۵ ۱۰٫۲ کیلو ۱۲۲٫۳ کیلو
۱۴ ساده و آجدار ۳۰ * ۳۰ ۸٫۵ کیلو ۱۰۱٫۹ کیلو

جدول وزنی توری مش سبک

چشمه مفتول وزن هر متر
۲٫۵*۲٫۵ ۲ ۲٫۴۵۰ kg
۲٫۵*۲٫۵ ۲٫۵ ۳٫۸۵۰ kg
۸*۲ ۲ ۱٫۵۵۰ kg
۸*۲ ۲٫۵ ۱٫۹۰۰ kg
۸*۲ ۳ ۲٫۷۵۰ kg
۱۰*۲ ۲ ۱٫۱۰۰ kg
۱۰*۲ ۲٫۵ ۱٫۷۰۰ kg
۱۰*۲ ۳ ۲٫۵۰۰ kg
۱۵*۳ ۲٫۵ ۱٫۱۵۰ kg
۱۵*۳ ۳ ۱٫۱۰۰ kg
۱۵*۳ ۳٫۵ ۲٫۲۵۰ kg
۵*۵ ۲ ۱٫۲۵۰ kg
۵*۵ ۲٫۲ ۱٫۵۰۰ kg
۵*۵ ۲٫۵ ۱٫۹۰۰ kg
۶*۶ ۲٫۲ ۱٫۲۵۰ kg
۶*۶ ۲٫۵ ۱٫۶۰۰ kg
۶*۶ ۳ ۲٫۳۰۰ kg
۸*۸ ۲٫۲ ۰٫۹۵۰ kg
۸*۸ ۲٫۵ ۱٫۲۰۰ kg
۸*۸ ۳ ۱٫۷۰۰ kg
۸*۸ ۳٫۵ ۲٫۳۵۰ kg
۱۰*۱۰ ۲٫۵ ۰٫۹۵۰ kg
۱۰*۱۰ ۳ ۱٫۴۰۰ kg
۱۰*۱۰ ۳٫۵ ۱٫۹۰۰ kg
۱۰*۱۰ ۴ ۲٫۴۵۰ kg
۱۰*۱۰ ۵ ۵٫۱۱۰ kg
۱۵*۱۵ ۳ ۰٫۹۰۰ kg
۱۵*۱۵ ۳٫۵ ۱٫۳۰۰ kg
۱۵*۱۵ ۴ ۱٫۶۵۰ kg
۱۵*۱۵ ۵ ۳٫۴۰۰ kg
۲۰*۲۰ ۳ ۰٫۷۰۰ kg
۲۰*۲۰ ۳٫۵ ۰٫۹۵۰ kg
۲۰*۲۰ ۴ ۱٫۲۵۰ kg
۲۰*۲۰ ۵ ۲٫۵۵۰ kg

توضیحات بیشتر

توری مش

ساخت بناهای زیبا و محکم از جمله اصول استاندارد و ایده آل در هر سازه ای می باشد. با شناخت توری مش که در زبان عامیانه به آن مش جوشی می گویند، می توانید زیباترین و محکم ترین بناهای ساختمانی را آماده کنید.

توری مش چیست؟

به توری های فلزی بافته شده از میلگرد، مفتول های آهنی و گالوانیزه، استیل، فیبر و مواد انعطاف پذیر توری مش می گویند. مش جوشی با شبکه های فولادی منظمی که در کنار هم جوش داده شده اند و شبیه یک پازل در مصارف ساختمان به کار برده می شوند. نوع ساخت و شبکه ای مش جوشی مقاومت آن را در برابر تنش های محیطی و دیگر مفتول ها بالا می برد. ضخامت های مش جوشی با توجه به مشخصات فنی و نوع جوش آن ارزیابی و مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه ساخت مش جوشی به صورت جوشکاری در نقاط اتصال میلگرد انجام شده و معمول ترین توری جوشی، جوشکاری میلگرد ها با زاویه 45 درجه می باشد.

انواع اتصالات مش جوشی سه صورت زیر می باشد:

 • صفحه مش تخت
 • صفحه مش زاویه دار
 • صفحه مش نوع u

توری مش با توجه به مشخصات فنی و مقاومت بالایی که دارد در مصارف ساختمان، فونداسیون بتن و پروژه های عظیم به کار گرفته می شود.این نوع در ابعاد و چشمه های گوناگون در بازار آهن آلات موجود بوده و پر مصرف ترین مش جوشی میلگرد 6 با چشمه های 10*10 – 15*15 و 20 *20 می باشد.

توری مش

 

انواع توری مش

مش فلزی ممکن است از نوع پلاستیک، فولاد، میلگرد، نایلون، پلی اتیلن،pvc بوده و نحوه ساخت آن به صورت اکسترود شده، بافته شده با مفتول یا فولاد، شبکه ای، جوش داده شده، فیلتر صفحه ای، مشبک و ... باشد. به طور کلی توری مش در دو دسته زیر قرار می گیرند:

 • مش جوشی میلگردی (پنلی) : نوع معمول آن 1*2 متر و شماره سایز میلگرد 6 تا 16 متغیر می باشد، مصرف مش جوشی به عنوان یک نگهدارنده جهت ایجاد تعادل و رعایت استانداردهای سازه های بزرگ و کوچک به کار می رود.
 • مش جوشی آجدار : این محصول با اندازه و طول سایز های مختلف چشمه ها در مصارف عمرانی، پروژه های ساختمانی و مصارف خانگی به کار می روند و ضخامت بالای آن نسبت به سایر توری ها موجب دوام، پایداری و استحکام بیشتر گشته و به خوبی می تواند فشار وارده را تحمل کند. برای خرید توری مش می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید.

رایج ترین نوع مش جوشی در پروژه های عمرانی بزرگ و مستحکم میلگرد 6 ساده و میلگرد 8 آجدار با چشمه های 10 می باشد. از این توری می توان در مصارفی همچون سازه های ساختمانی، مصارف شخصی استفاده کرد و از مش جوشی با بافت درشت و ضخیم آن که از مقاومت بالایی برخوردار می باشند در پروژه های عظیم همچون ساخت پل، سد، فرودگاه، پارکینگ و ... استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت توری مش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت توری مش جوشی

 

انواع توری مش از نظر جنس مورد استفاده برای تولید

مش جوشی را می توان بر اساس موارد مختلفی دسته بندی کرد. در بخش های قبلی به بررسی انواع میلگرد و آج دار این محصول اشاره کردیم. علاوه بر این می توان این محصول را رد انواع مختلف از نظر جنس و همچنین مکان استفاده نیز تقسیم نمود. دقت کنید که هر یک از این دسته بندی های شرایط خاص خود را داشته و باید در جای مناسب از آنها استفاده نمود. در غیر این صورت ممکن است نتوانید کیفیت لازم را از آن به دست آورید. دسته بندی های زیر می تواند هر چه بهتر انواع توری مش را به شما معرفی نماید:

 • مش جوشی فولادی: این نوع از مش جوشی از جنس فولاد تولید می شود. در تولید این محصول می توان از آهن و یا آلیاژهای مختلفی استفاده نمود. از انواع فولادی این توری می توان در کارهای بسیار سنگین مانند ساخت پارکینگ ها، تونل ها و حتی فرودگاه ها استفاده نمود. استحکام و مقاومت بسیار بالا از اصلی ترین مشخصات این نوع توری مش است.
 • مش جوشی استیل: نوع دیگری از این نوع توری، استیل است. استفاده از استیل قابلیت های بسیار خاصی را به این نوع توری می بخشد. از این رو از آن در موارد خاصی نیز استفاده می گردد. با توجه به اینکه ممکن است آهن در برخورد با مواد شیمایی و خورنده آسیب پذیر باشد، از این رو از انواع استیل آن رد کارهایی که با مواد شیمایی برخورد دارد استفاده می شود. در صنایع هوافضا، صنایع شیمایی، صنعت نفت و گاز و مواردی از این دست از این نوع توری استفاده می گردد. مش شبکه ای استیل معمولا با استفاده از ورق استیل 304 که یکی از پرکاربردترین و مقاوم ترین انواع ورق استیل است، ساخته و تولید می شود. همچنین در مواردی که ممکن است خاصیت الکترومغناطیسی مشکلاتی به وجود آورد نیز از انواع استیل مش جوشی استفاده می شود.

مش جوشی

 

مشخصات فنی توری مش

از جمله مشخصات عمومی مش جوشی می توان به مشخصات فنی زیر اشاره نمود:

 • چشمه: 5 تا 40
 • نوع مفتول: فولادی، گالوانیزه
 • سایز مفتول 2-3-6-8-10
 • قطر: ۲.۵ تا ۱۲ میلی متر
 • عرض: ۱۰۰ تا ۲۴۰ سانتی متر
 • طول: ۲۰۰ تا ۶۰۰ سانتی متر
 • ارتفاع 1 الی 10 متر

نکته قابل توجه در استفاده و انتخاب بهترین نوع، مقاومت بالای آن در نوع گالوانیزه گرم می باشد. مش شبکه ای یا مش جوشی مقاومت بالایی در برابر فشار، رطوبت، حرارت و ... داشته و با توجه به قیمت آن بسیار اقتصادی و مناسب برای خرید می باشد.

موارد استفاده از توری مش

توری مش با توجه به مشخصات فنی همانند ضخامت، نوع اتصال و جوش، اندازه چشمه و جنس آن کاربرد های متفاوتی در صنعت دارد که از موارد کوچک تا بزرگ ساخت سازه را در برگرفته و شامل موارد زیر می باشد:

 1. ساخت پنل
 2. اجرای پروژه هایی نظیر کانال های آب، سد های عظیم و پل های کاربردی
 3. زیر ساخت ورزشگاه ها و فونداسیون کفپوش سالن های صنعتی
 4. برای نگهداری از حیوانات اهلی و وحشی
 5. در مصارف مربوط به پتروشیمی، نفت و پالایشگاه ها
 6. جلوگیری از ورود حیوانات موذی با مش جوشی
 7. نگهداری از سقف کاذب برای ایزولاسیون سقف، دیوار، ستون و کف
 8. ساخت پروژه های عظیم سازه ای که احتیاج به مقاومت بالا دارند نظیر تونل، مسیر مترو، پل های مستحکم برای عبور ماشین الات سنگین
 9.  جهت استفاده و ساخت انواع سد، ساخت سوله، باند فرودگاه و ایجاد حصار

بهترین نوع مش جوشی با توجه به نوع کاربرد و نحوه استفاده از آن در صنایع یا مصارف ساختمانی توسط افراد متخصص و مهندسان پروژه به دقت محاسبه و اندازه گیری شده و سپس بهترین نوع آن برای مصارف مورد نیاز جهت دوام و زیبایی پروژه به کار گرفته می شوند.

مزایای توری مش

 

مزایای توری مش

به دلیل دوام و پایداری، انعطاف و مقاومت بالا یکی از پرکاربرد ترین و اختصاصی ترین توری فلزی برای صنایع ساختمانی محسوب شده و علاوه بر فلز در جنس های دیگری نظیر استیل، گالوانیزه ساخته می شود و می تواند وزن کمتری ایجاد کند و حمل آن نسبت به نمونه های مشابه آسان تر صوررت پذیرد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد توری مش می توان موارد زیر را نام برد:

 • ارزان است و خرید به مقدار زیاد موجب صرفه جویی در مخارج، زمان و حمل و نقل می گردد.
 • مقاومت بالای شبکه های فلزی و فولادی مرغوبیت و دوام آن را در سازه های ساختمانی بالا می برد
 • استانداردهای ساختمانی را برقرار می سازد و یک نگهدارنده عالی برای فونداسیون بتن محسوب می گردد
 • بهینه بودن در مصرف میلگرد

انتخاب توری مش که اصطلاحا به آن توری جوشی نیز می گویند با توجه به ضخامت، نحوه اتصال، دوام و کارایی، نوع فلز به کار رفته در آن و ... گزینش شده و مصارفی از قبیل تور محافظت حشرات تا ساختار فونداسیون پروژه های بزرگ نظیر باند فرودگاه، ورزشگاه و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

شناخت و آشنایی با انواع توری فلزی و مش جوشی یکی از مهارت های لازم برای ساخت بنایی زیبا و مستحکم می باشد و توسط افراد خبره، مهندسان پروژه و متخصصان این حوزه صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و با خرید توری مش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی نمایند.

3 رتبه برتر