جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

توری گابیون

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceچشمهضخامت مفتولتخلیهBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_weighthf:att:pa_thickness-of-wire
توری گابیون 1.7میل 8*10139,000 ریال
8109311-7-mm
توری گابیون 2میل 8*10184,000 ریال
8109312-mm
توری گابیون 3میل 8*10224,000 ریال
8102-kg3-mm
توری گابیون 2.5میل 8*10225,000 ریال
8101-5-kg2-5-mm
توری گابیون 3میل 5*6264,000 ریال
562-5-kg3-mm
توری گابیون 2میل 5*5274,000 ریال
689312-mm

توضیحات بیشتر

توری گابیون

توری گابیون نوعی خاصی از تورهای فلزی است که چشمه های آن به صورت شش ضلعی می باشد. توری گابیون بسیار کم برای حصار کشی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که کاربرد اصلی این تور فلزی در کار های راه سازی و عمرانی می باشد. توری گابیون در ظاهر و نگاه اولیه شباهت بسیاری به توری مرغی دارد. اما اگر با دقت بیشتری به آن بنگریم متوجه تفاوت هایی از قبیل: ابعاد رول ، مفتول و چشمه بافت، می شویم. برای خرید توری گابیون میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا اینکه به صورت آنلاین از طریق سایت اقدام به خرید کنید.

قیمت توری گابیون

آیا برای طراحی حیاط منزل خود احتیاج به ایده‌ی جدیدی دارید؟ آیا جست و جوی زیادی در اینترنت انجام دادید اما به طرح و ایده ی مطلوبی نرسیدید؟ اگر جواب این سؤالات بله است، نگران نباشید. ما راهکار جالبی برای حل این مشکل داریم. این راه حل جالب چیزی نیست جز توری گابیون ! ممکن است بپرسید که چیست و چه کاربردی دارد؟ این دقیقاً همان چیزی است که ما در این مقاله قصد توضیح و تشریح آن را داریم. برای دریافت پاسخ سؤالات خود، با ما در این مقاله همراه باشید.

توری گابیون

خرید توری گابیون

در واقع کلمه ی توری گابیون مفهوم وسیع تری دارد و مختص به یک فرآورده ی ویژه نمی باشد. کلمه ی گابیون در واقع یک واژه ی ایتالیایی و به معنای محفظه ی بزرگ می باشد. اما در صنعت هر توری فلزی که با مصالح سنگی پر گردد، گابیون نامیده می شود. شایان ذکر است که در زبان عامیانه توری گابیون ، توری سنگ هم نامیده می شود. بنابراین اگر در جایی کلمه ی توری سنگ را شنیدید تعجب نکنید چرا که منظور همان توری گابیون است. به احتمال زیاد شما اسم این نوع محصول را در جاهای مختلف دیده اید اما نام آن را نمی دانستید. از جمله جاهایی که ممکن است این توری فلزی به چشمتان خورده باشد، می توان به این موارد اشاره کرد: زیر گذرها، اطراف مناطق ساخت و ساز، امتداد آبراه ها و … . شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز و یا مشاوره بیشتر برای خرید توری گابیون با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی نمایند.

استفاده از این نوع توری کار جدیدی نیست. در گذشته آن را از چوب پنبه ساخته و در جنگ ها از آن استفاده می کردند. به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی، توری گابیون هم از فلز ساخته شد تا مقاومت آن در کشش چندیدن برابر حالت قبلی آن شود. همچنین با گالوانیزه کردن مفتول توری ، مقامت آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی بیشتر و بیشتر گردید. جالب است بدانید که در سال های اخیر، از این توری برای زیباسازی محوطه و حیاط خلوت ها استفاده کرده اند. با استفاده از توری گابیون می توان حصار سنگی به صورت خشکه چین در حیاط ایجاد کرد که جلوه ی خاصی را به فضای باز می دهد. برای اطلاع از قیمت دقیق توری گابیون با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کنند. توری گابیون در چشمه ها و ضخامت های مفتول متفاوتی می باشد، قیمت آنها به ضاخامت مفتول و چشمه بستگی دارد چشمه که بزرگتر می شود قیمت توری گابیون کمتر می شود و ضخامت مفتول که بیشتر شود قیمت آن بیشتر میشود.

خرید توری گابیون

نکاتی در مورد توری گابیون

از نکات جالب توجه دیگر این است که برای پر کردن توری گابیون فقط از مصالحی چون بتن و سنگ استفاده نمی شود. بلکه برای این کار می توان از مصالحی مثل هر نوع پوسته، آجر، چوب، سنگ رودخانه و شیشه استفاده کرد. استفاده از هر کدام از این مصالح، جلوه ی خاص خودش را دارد و برای کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مسلم است که هر چه به سمت مصالحی مانند شیشه برویم، کار فانتزی تر و هر چه به سمت مصالحی چون سنگ برویم، کار زمخت تر به نظر می رسد. به طور کلی از هر مصالحی که از توری سنگ رد نشود و بزرگ‌تر از چشمه ی آن باشد، می توان برای پر کردن توری سنگ استفاده کرد. شما می توانید توری گابیون مورد نظر خود را از طریق سایت ما سفارش دهیدو بار خود را در مکان مورد نظر خود تحویل بگیرید.

تصور کنید که باغ بزرگی دارید که در بخشی از آن حصار کشی با توری گابیون انجام شده است. مصالح پر کننده ی این توری شیشه های رنگی هستند. در ساعت خاصی از روز زاویه ی خورشید طوری می شود که مستقیماً به صورت مایل به دیواری از جنس توری سنگ برخورد مخی کند. نور خورشید از میان شیشه های رنگی عبور کرده و به هفت رنگ تجزیه می شود. این رنگ ها بر روی کف سازی باغ پخش می شوند. گویی که زیباترین رنگین کمان ها ی دنیا را بر روی کف سازی باغ چاپ کرده اند. وقتی دقایق سپری می شوند و خورشید مایل تر می شود، این نور های رنگی کل سطح باغ را فرا گرفته و در نهایت با غروب خورشید به آرامی محو می‌شوند. همه این جلوه های زیبا و فضای شاعرانه ن ایجاد شده است. شما هم اگر مایلید، می توانید از این محصول در باغ و محوطه ی خود استفاده کنید برای اطلاع از قیمت دقیق و یا خرید توری گابیون با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

فروش توری گابیون

با این وجود در اکثر موارد، این توری جهت یک مقصود ویژه و مشخص به کار می رود. توری گابیون یکی از بهترین راهکار ها جهت اجرای دیوار حائل می باشد. این نوع از دیوار های حائل بدون نیاز به پایه بر روس خاک با ارتفاع زیاد بنا می شوند. وزن زیاد دیوار های ایجاد شده با توری سنگ ، این دیوار های حائل را از داشتن پایه بی نیاز کرده است. از دیگر کاربرد های توری گابیون می توان به این موارد اشاره کرد: دیوارهای صندلی استوار، پایه های مبلمان فضای باز، محیط های آب و شومینه و … شما می توانید برای خرید توری سنگ با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

مزیت های به کار بردن توری گابیون

۱-ظاهری: توری با توجه به جلوه ی طبیعت گرایانه ای که دارند، منجر به زیبایی هر چه بیشتر فضای باز می شوند. مخصوصاً اگر با سنگ اجرا شوند. این نوع از دیوار های حایل، یاد آور سنگ ها و تخته سنگ ها ی موجود در طبیعت هستند.

۲-اجرا: چون دیوار های حایل ایجاد شده ، احتیاجی به پایه ندارند به راحتی در محل مورد نظر اجرا می شوند. علاوه بر این با توجه به عدم استفاده از ملات و اجرای دیوار به صورت خشکه چین، در هزینه و زمان هم صرفه جویی خوبی صورت می گیرد.

۳-ماندگاری: مواد پر کننده ی توری ، مقاومت بالایی دارند. علاوه بر این خود توری از جنس فلز گالوانیزه است که مقاومت و ماندگاری بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. بنابراین همه ی این موارد منجر به بالا رفتن طول عمر دیوار های حائل توری سنگ ، می شوند.

۴-همخوانی با اکوسیستم: توری ها را می توان با موادی پر کرد که قابل بازیافت باشند و کمترین زیان را به محیط زیست برسانند.

۵-اندازه: توری با توجه به حجمی از فضا که اشغال می کنند، مناسب حیاط های کوچک نمی باشند.

3 رتبه برتر