جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

رابیتس

جدول قیمت و مشخصات

رابیتس کارخانه رابیتس مسعود

NamePriceچشمهوزنستونطول*عرضBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_sotoon
رابیتس 410گرم اصل مسعود199,000 ریال
3410gr9
رابیتس 490گرم اصل مسعود219,000 ریال
3490gr9
رابیتس 660گرم اصل مسعود254,000 ریال
3660gr9
رابیتس 680گرم اصل مسعود259,000 ریال
3700gr9
رابیتس 810گرم اصل مسعود314,000 ریال
3810gr13
رابیتس 890گرم اصل مسعود339,000 ریال
3890gr13
رابیتس 950گرم اصل مسعود359,000 ریال
3950gr13
رابیتس 1100گرم اصل مسعود409,000 ریال
31100gr13
رابیتس 1200گرم اصل مسعود439,000 ریال
31200gr13
رابیتس 1400گرم اصل مسعود489,000 ریال
31400gr13

رابیتس قلع کارخانه رابیتس مسعود

NamePriceچشمهوزنستونطول*عرضنوع ورقBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_sotoon

رابیتس تولیدات آهن تخفیف

NamePriceوزننوع ورقطول*عرضچشمهستونBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_sotoon

رابیتس کارخانه ایران رابیتس صادق

NamePriceچشمهوزنستونطول*عرضنوع ورقBuyhf:att:pa_fountainhf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_sotoon
رابیتس 680 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 3680gr9
رابیتس 460 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 3460gr9
رابیتس 810 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 3810gr13
رابیتس 460 گرم قلع اصل ایرانتماس بگیرید 3460gr13
رابیتس 410 گرم قلع اصل ایرانتماس بگیرید 3410gr11
رابیتس 1010 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 31010gr13
رابیتس 860 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 3860gr13
رابیتس 440 گرم قلع اصل ایرانتماس بگیرید 3440gr9
رابیتس 540 گرم قلع اصل ایرانتماس بگیرید 3540gr13
رابیتس 1200 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 31200gr13
رابیتس 380 گرم قلع اصل ایرانتماس بگیرید 3380gr9
رابیتس 1080 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 31080gr13
رابیتس 900 گرم اصل ایرانتماس بگیرید 3900gr13

توضیحات بیشتر در مورد رابیتس

خرید رابیتس

به مصالح ساختمانی که به صورت ورق های نازکی گالوانیزه تولید شده اند، رابیتس می گویند. امروزه به دلیل کاربری فراوانی که در قسمت های مختلف ساختمان از این محصول انجام گرفته است، خرید و فروش رابیتس به صورت آنلاین انجام می شود. بدون شک در عصر حاضر با توجه به گسترش وب در هر نقطه، خرید آنلاین مصالح ساختمانی راحت ترین روش به حساب می آید.

برای خرید انواع رابیتس، هر شخصی این امکان را داشته تا تنها با مراجعه به سایت ما با انواع رابیتس آشنا شده، مصالح مورد نظر خود را انتخاب کرده و قیمت محصول را در وزن های مختلف از کارشناسان فروش درخواست نماید و تنها طی تماسی تلفنی و یا درج مشخصات فردی در قسمت خرید کالا، در کمترین زمان ممکن بهترین و مرغوب ترین محصول را درب منزل و یا محل موردنظر خود تحویل بگیرد.

خرید رابیتس

فروش رابیتس به چه صورت است؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در طرح های ساختمانی و مدرن شدن هر چه بیشتر مصالح به کار رفته در ساختمان، امروزه این محصول در سطوحی از ساختمان به منظور گستردگی و مهیا ساختن بستر برای ایجاد و تاسیسات برقی به کار رفته و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. رونق گرفتن بازار خرید و فروش رابیتس به دلیل ایجاد بستری مقاوم و گسترده در سقف های کاذب و دیوار ها می باشد و از ترک خوردگی و فاصله افتادن در میان آنها جلوگیری به عمل می آورد.

از این رو، رابیتس با استقبال شدید ابنیه سازان و پیمانکاران و همچنین اکثر مردم برای استفاده از آن برای ساخت نما و دکوراسیون آشپزخانه، ایجاد نور مخفی در سالن ها، ترمیم ترک های به وجود آمده در ساختمان، گچبری، گچکاری و... روبرو شده است. سایت فروشگاهی ما به منظور رفاه حال مشتریان شرایطی آنلاین را برای مصرف کنندگان به وجود آورده تا در ساعتی از شبانه روز به صورت اینترنتی و یا به صورت تماس تلفنی طیف گسترده ای از این محصول را به فروش برساند.

رابیتس ایران

در سال های اخیر ایران توانسته دارنده برجسته ترین واحدهای تولید کننده ورق های گالوانیزه به منظور ساخت انواع رابیتس باشد. در این میان رابیتس ایران از جمله مشهورترین نمونه های این واحد بوده که توانسته در پیش برد کارهای عمرانی در ایران برگ زرینی را به افتخارات خود اختصاص دهد. سایت ما به عنوان بزرگترین و مجهزترین نماینده فروش این محصول مفتخر است که بتواند بهترین و با کیفیت ترین مصالح ساختمانی را در اختیار کاربران گرامی قرار دهد. این شرکت برجسته سالانه با تولید هزاران تن ورق های گالوانیزه این توانایی را دارد تا مشتریان زیادی را راضی نگه داشته و نیازمندی آنها را برطرف نماید. فروشگاه ما خرید و فروش محصولات شرکت بزرگ رابیتس ایران را به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان گرامی قرار داده و کیفیت محصول خود را تضمین می نماید.

رابیتس

قیمت رابیتس

اگر چه ساختمان سازان و پیمانکاران همیشه به دنبال کیفیت مصالح ساختمانی هستند اما بحث قیمت رابیتس یک موضوع جدا نشدنی از کیفیت محصولات می باشد. از این رو شرکت ایران رابیتس در نظر گرفته ضمن تولید با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات گالوانیزه، با کاستن سهم سود خود قیمت مصالح ساختمانی تولید شده از واحد تولیدی ایران رابیتس را در پایین ترین قیمت سطح بازار در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد.

رابیتس مسعود

ما این افتخار را کسب کردیم تا عرضه کننده بهترین و معروف ترین مصالح ساختمانی ساخته شده از ورق های گالوانیزه باشد. در این میان رابیتس مسعود بسیار خوش درخشیده و با داشتن مرغوبیت و کیفیت و همچنین تنوع بالا در طرح پذیری مورد محبوبیت بسیاری از مهندسین و پیمانکاران قرار گرفته است. سازندگان این محصول در نظر داشته سبک ترین و انعطاف پذیر ترین ورق های گالوانیزه را در بالاترین کیفیت به کار بسته تا گوی میدان را از رقیبان خود گرفته و یکی از برترین تولید کنندگان مصالح ساختمانی ساخته شده از ورق های گالوانیزه در ایران باشد.

قیمت رابیتس

کاربردهای رابیتس در ساختمان سازی

اشاره کردیم که رابیتس یکی از پرکاربردترین محصولات در ساختمان سازی است که با وجود پیشرفته تر شدن بسیاری از مصالح و محصولات مورد استفاده در این رده هنوز هم کاربردهای خود را دارا است. این محصول هنوز هم کیفیت بالای خود را در مصارف مختلف در ساختمان سازی دارا است و ساختمان سازان با خیال راحت از آن استفاده می نمایند.

پرکابردترین قسمت های ساختمان که استفاده از رابیتس در آن شایع است نیز به شرح زیر می باشد:

 • ستون ها، بادبندها و تمام قطعات فلزی که باید زیر دیوار پوشیده شوند، بهتر است با رابیتس پوشیده شده و سپس دور آن را گچ کاری کنید. این موضوع اهمیت زیادی در بهینه سازی مصرف گچ و خاک نیز خواهد داشت.
 • استفاده از رابیتس قبل از گچ کاری روی ستون های بتونی نیز باعث بالا تر رفتن گیرش گچ در این نواحی می گردد.
 • از این محصول می توان روی تیرهای اطراف باکس پله نیز استفاده نمود.
 • دور ستون های پارکینگ نیز می توانید از رابیتس استفاده کرده و سپس حول آن را گچ کاری نمایید.
 • این محصول به عنوان قالبی برای بتن ریزی دال پله ها نیز کاربرد دارد.
 • همچنین برای گچ بری های روی سقف نیز می توانید از رابیتس استفاده نمایید که هم باعث بالاتر رفتن کیفیت کار می شود و هم مقدار مواد به کار گرفته شده را نیز کاهش می دهد.

مزایای استفاده از رابیتس در صنعت ساختمان

استفاده از رابیتس در ساختمان سازی مزیت های بسیار زیادی را به همراه داشته است. دقیقا به همین دلیل است که ساختمان سازان هنوز هم از این محصول عالی در سازه های خود استفاده می نمایند.

 1. افزایش سرعت اجرا
 2. کاهش متریال مورد استفاده
 3. آسان تر شدن روش اجرا
 4. استحکام بالا در گچ بری ها
 5. امکان اجرای طرح های بسیار زیبا روی سقف و دیوار

خرید اینترنتی رابیتس

با توجه به استقبال کاربران از خریدهای اینترنتی، امروزه بیشتر افراد سعی می کنند به دور از هر گونه دغدغه و مشغله کاری در وقت خود صرفه جویی کرده و خرید مصالح موردنیاز خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهند. به همین خاطر سایت فروشگاهی ما به منظور رفاه حال مشتریان، عرضه با کیفیت ترین و مرغوبترین رابیتس را بر عهده گرفته و تضمین کننده کیفیت آن می باشد.

لذا برای خرید اینترنتی مصالح ساختمانی، می توانید تنها با چند کلیک ساده وارد بازار خرید و فروش این سایت شوید؛ سپس ضمن مشاهده کردن از نمونه های مختلف و کاربری آنها در قسمت های مختلف ساختمان، این امکان برایتان فراهم بوده تا قیمت هر نمونه را از عاملین فروش رابیتس درخواست نموده و ضمن رضایت از کیفیت محصول، خرید خود را به ثبت برسانید. در خرید اینترنتی این شرایط وجود داشته تا در کمترین زمان ممکن بدون خروج از کارگاه و یا منزل بدون صرف وقت و هیچ هزینه ی اضافی، محصول درخواست شده را بدون دخالت هیچ واسطه گری در پایین ترین قیمت بازار به دست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید رابیتس با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

3 رتبه برتر