جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

سیم خاردار

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceنوعوزنتخلیهنوع گالوانیزهضخامت مفتولضخامت خارطولفاصله خار هاBuyhf:att:pa_noehf:att:pa_barber-thicknesshf:att:pa_sheet-weighthf:att:pa_thickness-of-wire
سیم خاردار خطی سوزنی286,000 ریال
9272-mm20-kg-%d8%a7%d9%84%db%8c-25-kg2-5-mm
سیم خاردار خطی تبری492,000 ریال
927%d9%88%d8%b1%d9%82-0-5-mm16-kg2-5-mm
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر 60 سانتی متر2,800,000 ریال
3-%d8%a8%d8%b3%d8%aa2-mm7-kg2-8-mm
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 سانتی متر2,870,000 ریال
3-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%82-0-5-mm6-kg2-8-mm
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر90 سانتی متر3,400,000 ریال
3-%d8%a8%d8%b3%d8%aa2-mm9-5kg-%d8%aa%d8%a7-10kg2-8-mm
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 60 سانتی متر3,700,000 ریال
5-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%82-0-5-mm8-kg2-8-mm
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90 سانتی متر3,770,000 ریال
3-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%82-0-5-mm9-5kg-%d8%aa%d8%a7-10kg2-8-mm
سیم خاردار حلقوی تبری قطر 90 سانتی متر4,600,000 ریال
5-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%82-0-5-mm10-kg2-8-mm

توضیحات بیشتر

سیم خاردار

امروزه بحث امنیت در مکان های مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از این رو وجود محصولات بسیار متنوع برای برقراری امنیت مکان های مختلف دارای اهمیت فراوانی می باشد. سیم خاردار یکی از محصولاتی است که می تواند تامین کننده این نیاز جهت ایمن سازی باشد. بدین ترتیب شرکت های مختلفی این محصول را با تنوع زیاد تهیه و تولید می کنند. این موضوع باعث گسترش چشمگیر استفاده از انواع سیم خاردار شده است. از سال 1876 جرقه استفاده از سیم خاردار به ذهن لوسین بی اسمیت و کنت اوهایو زده شد. این افراد اهل ایلات متحده بوده و مخترعین سیم خاردار به شمار می روند. بدین ترتیب سیم خاردار یکی از قدیمی ترین روش ها برای برقراری امنیت اماکن مختلف باشد که با وجود پیشرفت های زیاد و گذشت زمانی طولانی، هنوز هم یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای ایمن سازی به شمار می رود. خار های تیز موجود بر روی بدنه مفتول ها، باعث شده تا این محصول توانایی مقابله در برابر ورود هر موجود زنده ای به مکانی خاص داشته باشد.

 

خرید سیم خاردار

انواع سیم خاردار

سیم خاردار ها دارای نمونه های متنوعی می باشند. این موضوع باعث شده تا مصرف کنندگان بتوانند بر اساس نیاز و سلیقه ای که دارند، نمونه مناسب از سیم خاردار را تهیه کنند. سیم خاردار خطی یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار می باشد. این نمونه از سیم خاردار از دو رشته مفتول تشکیل شده اند. اطراف این مفتول ها نیز تکه های تیزی از جنس همان مفتول ها قرار دارد. این موضوع باعث شده تا کارایی مناسبی داشته باشند. سیم خاردار حلقوی از دیگر نمونه های سیم های خاردار به شمار می رود. این نوع از سیم های خاردار به صورت فنر مانند ددر بازار موجود می باشند. سیم خاردار حلقوی خود نیز به دو شکل تولید می شود. معمولا تفاوت اصلی آنها نیز در نوع خار آنها می باشد. نمونه اول این نوع از سیم خاردار ها را حلقوی با خار سیمی می نامند. زیرا تکه های مفتول تیز به عنوان خار بر روی مفتول حلقوی شده نصب شده است. نمونه دیگری که در بازار موجود بوده، سیم خاردار حلقوی با خار تبری یا لیزری می باشد. خارهایی که بر روی این محصول پرکاربرد وجود داشته، تیغ مانند بوده و به صورت مفتول نوک تیز نمی باشند.

برخی از مشخصات فنی سیم خاردار

معمولا مشخصات فنی سیم خاردار ها به شما کمک می کند تا بتوانید با این محصولات آشنایی بهتری داشته و در هنگام نیاز گزینه مناسب را انتخاب کرد. سیم خاردار را معمولا از مفتول هایی با جنس گالوانیزه تهیه و تولید می کنند. مفتول به کار رفته برای تولید محصول یاد شده معمولا به روش گالوانیزه گرم تهیه و تولید شده است. قطر مفتول محور در سیم خاردار خطی 2 میلی متر و در نوع حلقوی آن 3 میلیمتر می باشد. مفتول مورد استفاده به عنوان خار در سیم خاردار های مختلف از قطر 2.5 میلیمتر می باشد. یکی از موضوعاتی که در وزن و قیمت سیم خاردار تاثیر گذار می باشد، فاصله خارها از هم می باشد. معمولا این فاصله در انواع مختلف بین 6 الی 9 سانتیمتر می باشد. بدین ترتیب در هنگام خرید باید به این موضوع توجه شود، زیرا تاثیر آن بر وزن سیم خاردار بسیار زیاد می باشد. سیم خاردار حلقوی را معمولا با قطر های مختلف یعنی 60 یا 90 سانتیمتر تهیه و تولید می کنند. رول هایی که قطر آنها 60 بوده، دارای طول 10 متر و رول هایی که قطر آنها 90 سانتیمتر می باشد، طول آنها به طور تقریبی به 15 متر می رسد.

 

قیمت سیم خاردار

 

مزایای استفاده از سیم خاردار

سیم خاردار یکی از محصولاتی است که دارای مزایای بسیار زیادی می باشد، بدین ترتیب معمولا مراکز بسیار زیادی را می توان در کشور های مختلف یافت که با وجود دستگاه های پیشرفته امنیتی، باز هم سیم خاردار را ترجیح می دهند. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که می تواند باعث استفاده از سیم خاردار پس از سال ها بشود، قیمت مناسب می باشد. زیرا معمولا قیمت تمام شده سیم خاردار نسبت به سایر تجهیزات امنیتی بسیار کمتر می باشد. بدین ترتیب برای مراکزی که می خواهند بدون صرف هزینه بسیار زیاد، بیشترین امنیت را ایجاد کنند، گزینه ای بسیار مناسب می باشد. دوام بالا می تواند از دیگر مزایای سیم خاردار به شمار برود. بدین ترتیب معمولا محصول یاد شده می تواند برای سال ها بدون اینکه آسیبی ببیند از مراکز مختلف حفاظت کند. نصب آسان و راحت و در عین حال سریع می تواند از دیگر مزایای سیم خاردار به شمار برود. معمولا با توجه به سبک بودن، حمل و نقل سیم خاردار نیز بسیار راحت می باشد. بدین ترتیب می توان به این نتیجه رسید که استفاده از آن می تواند بسیار مفید و مقرون به صرفه باشد.

 

سیم خاردار

 

آشنایی با کاربرد های سیم خاردار

سیم خاردار دارای کاربرد های بسیار زیادی بوده و در مکان های مختلفی نصب می شود. یکی از مواردی که از سیم خاردار بیشترین استفاده را انجام می دهند، برای اطراف پادگان های نظامی می باشد. با توجه به اینکه معمولا پادگان های نظامی بسیار وسیع بوده و از طرفی امنیت آنها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد، این محصول می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای این مکان ها باشد. از دیگر مواردی که می توان از انواع سیم خاردار استفاده کرد، استفاده این محصولات در اطراف زندان ها می باشد. با توجه به اینکه در زندان ها باید افراد مجرم نگهداری شوند و احتمال فرار آنها زیاد می باشد، لذا برقراری امنیت زندان ها نیز اهمیت زیادی دارد. از این رو در اغلب زندان ها از محصول مذکور برای حفظ امنیت استفاده می شود. یکی دیگر از مواردی که از انواع سیم خاردار می توان استفاده کرد، برای جلوگیری از ورود افراد به زمین های کشاورزی و یا باغ ها می باشد. با توجه به اینکه سیم خاردار می تواند با هزینه کمتری نسبت به دیوار نصب شود، از طرفی میزان امنیت استفاده از آن نیز بسیار بالا می باشد، اغلب افراد ترجیح می دهند از این نوع محصول استفاده کنند.

3 رتبه برتر