جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

مفتول گالوانیزه

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceتخلیهضخامت مفتولنوعBuyhf:att:pa_thickness-of-wire
مفتول گالوانیزه 2/20271,500 ریال
2-2-mm
مفتول گالوانیزه 2/40271,500 ریال
2-4-mm
مفتول گالوانیزه 2/80271,500 ریال
2-8-mm
مفتول گالوانیزه 3271,500 ریال
3-mm
مفتول گالوانیزه 3/5271,500 ریال
3-5-mm
مفتول گالوانیزه 2275,500 ریال
2-mm
مفتول گالوانیزه 4275,500 ریال
4-mm
مفتول گالوانیزه 5279,500 ریال
5-mm
سیم رابیتس بندی ایرانی308,000 ریال
1-2-mm
سیم اسکوپ ایرانی308,000 ریال
1-5-mm
مفتول گالوانیزه 1334,000 ریال
3-5-mm
مفتول گالوانیزه 0.7335,000 ریال
3-5-mm

توضیحات بیشتر

مفتول سفید که در صنعت به آن مفتول گالوانیزه گفته می شود از جمله مفتول هایی بوده که برای رابیتس بندی، سیم خاردار حلقوی و خطی، توری مرغی، توری گابیون، فنس، سیم اسکوپ و....به کار گرفته می شود. مفتول گالوانیزه در ضخامت های ۱/۲ تا ۴ میلی متر تولید شده و در دو نوع مفتول گرم و سرد وارد بازارهای خرید و فروش می گردد؛ البته ایران تولید کننده ی مفتول گرم می باشد.

مفتول گالوانیزه چیست؟

مفتول سیاه در ضخامت ۱/۲ تا ۴ میلی متر تحت فرایند گالوانیزاسیون سرد و گرم با فلز روی پوشش دهی شده و در برابر هر نوع زنگ زدگی عایق بندی می شود. مفتول های سیاه معمولا به دو روش سرد و گرم گالوانیزه شده و روانه ی بازارهای مصرف می شوند. جالب است بدانید که برای تهیه مفتول گالوانیزه گرم مفتول های سیاه در حمامی از فلز روی غوطه ور شده و توسط فلز روی پوشش دهی می شوند که نسبت به مفتول گالوانیزه سرد کیفیت و مرغوبیت بیشتری دارند و اما برای تهیه نوع سرد آن، مفتول های سیاه به کمک روش الکترولیز توسط فلز روی پوشش دهی شده و کیفیت قابل قبولی ندارد. البته مفتول گالوانیزه گرم موجود در بازارهای مصرف ساخت ایران بوده و معمولا مفتول سرد ساخت چین می باشد. این مفتول از جمله کالاهایی می باشند که در صدها مورد کاربرد داشته و گامی بزرگ را در پیشبرد صنعت برداشته است.

خرید مفتول گالوانیزه

خرید مفتول گالوانیزه

امروزه به دلیل استفاده بردن از مفتول گالوانیزه برای حصار کشی در کشاورزی و باغات، استفاده در صنعت های ساختمان سازی، بسته بندی، قالب بندی، سیم خاردار به صورت حلقوی و خطی، توری مرغی، سیم رابیتس بندی، تور گابیون، سیم اسکوپ، فنس و....خرید مفتول گالوانیزه و فروش مفتول گالوانیزه در بازار بسیار پر رونق شده است. از این رو، برخی از سایت های اینترنتی از جمله سایت آهن تخفیف، خرید و فروش کالای خود را به مفتول گالوانیزه اختصاص داده و سعی کرده تا با برترین تولید کنندگان مفتول یاد شده در ارتباط باشد و بدون دخالت هیچ واسطه گری مشتری و خریدار را به برجسته ترین تولید کنندگان مفتول گالوانیزه آشنا نماید.

قیمت مفتول گالوانیزه

شرکت های تولید کننده مفتول گالوانیزه، قیمت این مفتول را بر حسب ضخامت روی به کار رفته شده در تولید مفتول ها و همچنین نوع گالوانیزاسیون مفتول ها پایه گذاری کرده به نمایندگان و مشتریان خود ابلاغ می نماید. البته لازم به ذکر است که قیمت مفتول هایی که به روش گرم گالوانیزاسیون شده و ضخامت فلز روی در آنها بیشتر می باشد قیمت بالاتری را نسبت به مفتول گالوانیزه سرد اختصاص داده اند. هر چند که در هر دو نمونه میزان ضخامت مفتول ها بر قیمت مفتول گالوانیزه تاثیر گذار بوده و هر چه مفتول ضخیم تر باشد نسبت به مفتول های ضخامت پایین قیمت بیشتری خواهد داشت. اما جالب است بدانید که جدای قیمت گذاری مفتول گالوانیزه بر حسب ضخامت و نوع مفتول ها روش خرید مفتول گالوانیزه در قیمت های این سیم ها بی تاثیر نبوده و بعضی اوقات تفاوت چشمگیری در سطح قیمت خریدها وجود دارد.

قیمت مفتول گالوانیزه

فروش مفتول گالوانیزه

معمولا مراکزی که اقدام به فروش مفتول گالوانیزه می کنند می بایست از میزان ضخامت مفتول و همچنین نوع سرد و گرم این مفتول اطلاعات کاملی را داشته باشد تا بتواند در ارائه دادن قیمت نمونه های مختلف مشتریان خود را متقاعد نماید. لذا برای خرید مفتول گالوانیزه لازم بوده تا اطلاعات فروشنده را محک زده تا در بیان قیمت ارزیابی شود. از این رو فروشگاه اینترنتی آهن تخفیف بهترین مرکز فروش مفتول گالوانیزه می باشد؛ لذا با مشخصات ساخت محصولات خود از جمله مفتول گالوانیزه آشنایی کامل داشته در ضمن در صورت نا آگاهی مشتری دلیل قیمت گذاری خود را بیان کرده خریدار را نسبت به موارد کاربردی که مورد استفاده مشتری می باشد با نمونه های مختلف مفتول یاد شده آشنا می کند.

خرید سیم رابیتس بندی

از جمله نمونه های پر مصرف مفتول گالوانیزه نمونه هایی بوده که در ضخامت ۱/۲ تولید شده و برای رابیتس بندی در مصالح ساختمان به کار گرفته می شوند. معمولا این نوع مفتول که به عنوان سیم رابیتس کاربرد دارد در دو نوع نرم و سخت تولید شده که هر کدام می توانند در رابیتس بندی مورد استفاده قرار گیرند. مفتول گالوانیزه که نرم هستند میزان کربن به کار رفته در ساختار آن کم بوده و خالتی نرم دارد اما در نوع سخت این مفتول، میزان کربن به کار رفته در ساختار آن زیاد بوده و مفتول مذکور را دچار سختی و سفت شدن کرده است. سیم رابیتس بندی در دو نوع سرد و گرم در بازار موجود بوده که ایران تولید کننده مفتول گالوانیزه گرم می باشد.

مفتول گالوانیزه

خرید مفتول گالوانیزه به صورت اینترنتی

برای دستیابی به بهترین و مرغوب ترین نوع مفتول گالوانیزه لازم بوده تا شرکت های تولید کننده ی این محصول را شناخته و با مقایسه ی قیمت و سطح کیفیت هر یک از واحدها با یکدیگر اقدام به خرید مفتول گالوانیزه نمایید. برای انجام چنین تصمیمی لازم بوده تا به روش خرید اینترنتی از وب سایت های معتبر کمک خواسته تا با راهنمایی های مشاورین و فروشندگان فعال در سایت های برجسته بهترین خرید مفتول گالوانیزه انجام گیرد. در واقع با مراجعه نمودن به فروشگاه های اینترنتی این شرایط فراهم بوده تا با صرف کمترین هزینه خریدار با انواع مفتول گالوانیزه در ضخامت های گوناگون آشنا شده نسبت به موارد کاربردی خود اطلاعاتی کسب نموده سپس با درخواست قیمت از عاملین فروش حاضر در وب سایت ها قیمت های هر نمونه را به دست آورد در نهایت با کمال رضایت از محصول در محیطی آرام بدون دخالت هیچ واسطه گری این امکان را دارد تا خرید خود را به صورت جزیی و کلی از عاملین فروش این مفتول انجام دهد.

3 رتبه برتر