جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

میلگرد 10 ساده

جدول قیمت و مشخصات

NamePriceطولوزنتخلیهاستانداردBuyhf:att:pa_widthhf:att:pa_sheet-weight
میلگرد 10 ساده نرمال 2 الی 5 متر180,000 ریال
200-cm-%d8%a7%d9%84%db%8c-500-cm1671
میلگرد 10 ساده سنگین190,500 ریال
600-cm3kg-3-500kg
میلگرد 10 ساده سبک192,000 ریال
600-cm2-900kg-3kg

توضیحات بیشتر

میلگرد 10 ساده

میلگرد 10 ساده، از پرکاربردترین میلگرد های موجود در بازار است که آن را از شمش می‌سازند. در این مقاله به ویژگی‌ها و کاربردهای این محصول نگاهی می‌اندازیم. صنعت ساختمان‌سازی، امروزه به یکی از صنایع مهم در کشور بدل شده است. این صنعت نقش مهمی در اقتصاد ایفا می‌کند و به همان اندازه هم استحکام ساختمان و ایمنی آن مهم است. در هنگام پروژه‌ای عمرانی و ساختمان‌سازی ، استفاده از میلگرد ها را به عناوین مختلف شاهد هستیم. یکی از مهم‌ترین کاربردهای میلگرد 10 ساده در صنعت ساختمان‌سازی ، تقویت‌کنندگی بتن و دیگر ادوات تعبیه ‌شده در دیوارها و پیکره اصلی ساختمان‌ها است. با استفاده از این نوع از میلگردها، و تناسب آن با دیگر محصولات ، می توان به افزایش مقاومت و استحکام ساختمانها پرداخت. برای خرید میلگرد 10 ساده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت میلگرد 10 ساده

جنس و ابعاد

میلگرد 10 ساده بدون آج است و در بازار به 2 صورت فابریک نوردی عرضه می شود. هر کدام از این نوع از میلگردها، دارای خواص و کاربرد خاصی هستند. اصولا فرآیند ساخت انواع میلگردها یکسان است. در اغلب موارد میلگرد 10 ساده را از شمش می‌سازند. این میلگرد از ورق‌ها و ضایعاتی که عمدتاً به شکل نورد هستند ساخته ‌شده و به انواع مختلفی از نظر ساختاری عرضه می‌شوند. بسته به نیاز مشتریان و صاحبان کسب و کارها، اندازه و ظاهر آنها می تواند متفاوت باشد. همان طور که در بالا اشاره شد، میلگرد 10 ساده از فولاد و در انواع مختلف شاخه‌ای و کلاف توزیع می‌شود. سایزهای مختلفی هم برای آن وجود دارد. از سایز 5.5 میلی متر تا 12 میلی متر برای این میلگرد تعریف شده است. بسته به نیاز خریداران، این سایزها متفاوت است.

کاربردها

برای میلگرد 10 ساده کاربردهای زیادی را می‌توان نام برد . اما اغلب از این محصول برای تقویت آهن به کار می‌برند. همچنین از میلگرد 10 ساده به عنوان یک جسم سخت استفاده می‌شود. در رابیتس ، از میلگرد 10 ساده به عنوان حفاظ استفاده می‌شود. همان طور که می دانید امروزه کاربرد زیادی از رابیتس را در سقف‌های کاذب شاهد هستیم. این محصول ، به علت استفاده گسترده، نیاز به دقت بالا در هنگام نصب دارد. لذا در هنگام نصب و استفاده از رابیتس ، نیاز به محافظ‌هایی هست که بتوانند در سقف‌های کاذب تعبیه شوند. به همین خاطر اغلب مهندسان و معماران، استفاده از میلگرد 10 ساده در رابیتس را پیشنهاد می‌کنند.

میلگرد 10 ساده

در کل می‌توان گفت علاوه بر نقش تقویت‌کنندگی ، از میلگرد 10 ساده برای حفاظت هم استفاده می‌شود. این موضوع در حفاظت از بتن مشاهده می‌شود. در قسمت بعد در مورد این خواص بیشتر بحث می‌کنیم. می‌ توان میلگرد ساده را به میلگرد 10 ساده، میلگرد سبک و میلگرد های سنگین ، تقسیم‌بندی کرد. البته از دیگر جنبه ها هم می توان به تقسیم بندی میلگرد ها پرداخت. اما تقسیم بندی بالا متداول است. مثلا می توان میلگرد ها را از جنبه اندازه هم تقسیم بندی کرد. می توان میلگرد ها را از جنبه جنس مواد اولیه ساخته شده از آنها هم دسته بندی کرد. اما انچه مهم است ، این است که در هنگام خرید انواع و اقسام میلگرد ها، توجه به محیطی که قرار است میلگرد ها تعبیه شوند و از آن ها استفاده کنیم، بسیار مهم است.

ویژگی های شاخص

همانطور که در بالا اشاره ای داشتیم، مقاومت ساختمانها یکی از نکات مهم در هنگام ساختمان سازی و ایجاد ساختمان است. هرگونه اهمال در این روند، ممکن است که مشکل بیافریند. لذا باید به هر طریق ممکن، خطرات را کاهش داد . بتن و نگهداری از آن، در طول عمر ساختمان، هم یکی دیگر از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در اینجا می توان از میلگرد ها برای حل این مشکل کمک گرفت. البته استفاده از میلگرد ها برای تقویت بتن، یکی از راهکارهای مناسب است. راههای دیگری هم توسط کارشناسان پیشنهاد شده است. اما دراین مقاله ، بیشتر در مورد میلگرد بحث می کنیم. یکی از شاخص‌ترین کاربردها و اهداف برای میلگرد 10 ساده، تقویت‌کنندگی و نگهداری بتن است. البته لازم به ذکر است که می‌توان مواد مختلفی را برای تقویت بتن استفاده نمود. مخصوصاً موادی که استحکام کشی زیادی دارند. به جز فلزات، از فیبر شیشه‌ای و پلاستیک‌های خاص هم در صنعت ساختمان‌سازی برای تقویت بتن استفاده می‌شود. این مواد و دیگر مواد پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی، استحکام کششی دارند و ادغام آنها با دیگر مواد بر خاصیت استحکام آنها می افزاید. همان طور که میدانید استحکام حرارتی فولاد و بتن بسیار بالا است. لذا با استفاده از یک تقویت‌کننده، مثلاً میلگرد 10 ساده می‌توان تغییرات ناشی از دما و خسارات منتج آن را به حداقل رساند و به استحکام ساختمان کمک کرد. با استفاده از میلگرد 10 ساده در بتن ، مقاومت نقاطی که احتمال ترک‌خوردگی (به هر دلیل) وجود دارد ، کاهش می‌یابد. موضوعی که در حیطه امنیت ساختمان ، مخصوصا زمانی که تغییرات دمایی را در ساختمان شاهد هستیم، بسیار مهم و حیاتی است.جهت مشاره رایگان درباره خرید یا قیمت میلگرد 10 ساده با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

خرید میلگرد 10 ساده

دیگر ویژگی ها

یکی از دلایل استفاده از میلگرد 10 ساده برای حفاظت از بتن و دیگر اجرای برج‌ها و ساختمان‌ها ،مقاومت قابل‌قبول آن در برابر خوردگی و اکسید شدن است. گاهی میلگرد 10 ساده را از ورق‌های گالوانیزه و فولاد هم میسازند. دلیل استفاده از این محصولات در هنگام ساخت میلگرد 10 ساده و دیگر انواع میلگردها، بحث مقاومت قابل‌قبول آن‌ها در برابر خوردگی و زنگ زدن است. واضح است که میلگردهایی که قرار است استحکام ساختمان را تضمین کنند، در برابر خوردگی و اکسید شدن باید از خود مقاومت نشان دهند. هر گونه کاهش مقاومت و عدم آن در برابر خوردگی در بلندمدت استحکام ساختمان را تهدید می‌کند و نتایج خسارت باری را می‌آفریند. اغلب به این پدیده، اکسید سرقت می‌گویند. لذا استفاده از میلگرد 10 ساده و دیگر میلگردها که از انواع مختلف فولاد و مواد مقاوم در برابر شرایط محیطی خاص به شدت توسط کارشناسان و مهندسان صنعت ساختمان سازی توصیه می‌شود. اگر دقت کرده باشید برخی از بلوک‌ها و آجرها دارای حفره هستند. علت داشتن حفره در آجرها و بلوک‌ها ، استقرار میلگرد 10 ساده و دیگر انواع میلگردها است. ضریب انبساط حرارتی فولاد و بتن تقریباً برابر است. لذا استفاده از میلگرد 10 ساده مناسب برای تقویت بتن است.

3 رتبه برتر