جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

درباره ما

آهن تخفیف فعالیت خود را در زمینه فروش آهن از سال 1385 آغاز نموده و در ادامه هم سو با کسب وکارهای نوین با برندسازی و ایجاد سایت اختصاصی برای ارائه خدمات به روزتر و شفاف تر در قالب آهن تخفیف به جمع فعالان در این عرصه پیوست. باعث افتخار و مباهات می باشد که اعلام نماییم هر روز در حال تغییر و تحول درجهت ارائه هرچه بهتر خدمات به شما می باشیم و با آغوش باز تمامی نقدها و ایده های شما صاحب نظران را می پذیریم و حتما به کار می بندیم.

ثبت سفارش آسان

ثبت سفارش آنلاین

پرداخت آنلاین

پیگیری سفارش

محصولات

اگر شما نیاز به بستن اطراف یک قطعه زمین دارید، فنس ممکن است پاسخ گوی نیاز شما باشد. فنس و فنس کشی یک راه ارزان برای محاصره هر منطقه برای ایمنی و امنیت است.

الکترود سیمی از جنس فلز است که دور تا دور آن را ماده ای به نام فلاکس فرا گرفته است. برای محاسبه ی قطر الکترود، قطر قسمت فلزی آن را اندازه گیری می کنند.

میلگرد 10 ساده ، به طور کلی به عنوان آهن تقویت کننده و جسم سخت شناخته شده است، سطح میلگرد ساده اغلب بدون آج بوده و به شکل بتن طراحی شده است.

برای بستن میله گرد ها به یکدیگر از مفتول آرماتور بندی به انگلیسی Armature استفاده می شود که این عمل عمدتا با نام گره بندی شناخته می شود که 4 نوع مختلف دارد.

بسیار از افراد فکر می کنند که اسپیسر هزینه ی اضافه برای پروژه محسوب می شوند، در صورتی که اصلاً این گونه نیست. نه تنها اسپیسر هزینه اضافه نیستند، بلکه باعث اقتصادی تر شدن فرآیند ساخت می شوند.

ورقه های توری است که از درهم بافته شدن رشته های فلزی ، فولادی، فیبر و یا مواد انعطاف پذیر دیگر تهیه میشود. یک محصول فلزی همه کاره است که بطور موثر در کاربرد های بی شماری در سراسر جهان استفاده می شود.

گروه آهن تخفیف در نظر دارد برای ایجاد تعامل بیشتر با فعالان بازار آهن، در راستای اهداف بلند مدت خود در زمینه صنعت آهن و فولاد از صاحبان کالاهای فولادی، همکاران بازار آهن، بازرگانان و فعالان بخش صادرات و واردات و نیز مجریان پروژه‌های صنعتی و ساختمانی دعوت به همکاری می‌نماید.

3 رتبه برتر